Strona główna > Premier League > Sobota goli, pogoni i przełamań w Premier League (foto)

Sobota goli, pogoni i przełamań w Premier League (foto)

Manchester City przegrywał już 1:3, aby w ostatnich pięciu minutach dogonić remis. Chelsea prowadziła 2:0, by dać Aston Villi wyrównać. Londyńczycy jednak podnieśli się i strzelili dwa kolejne gole (w tym jeden Fernando Torresa). Sensacyjnym wynikiem skończyła się rywalizacja na Loftus Park. W samą tylko sobotę drużyny Premier League nastrzelały 27 bramek (w siedmiu spotkaniach). W Anglii się DZIEJE!

City straciło okazję na dogonienie Manchesteru United. The Citizens pierwszy raz w rozgrywkach stracili punkty na Etihad Stadium (po 16 meczach u siebie)! Zawodnicy City okazują na boisku zbyt duże zdenerwowanie – jego efektem kłótnia Mario Balotelliego z Aleksandarem Kolarovem o wykonanie rzutu wolnego.

Balotelli i Kolarov rozdzielani przez kolegów, fot: Guardian

Arsenal jechał do pogrążonego w marazmie QPR na fali siedmiu wygranych z rzędu. Zapowiadało się łatwe popołudnie? Nic z tego. Pierwszego gola dla Rangers strzelił Adel Taarabt. Dla Marokańczyka, bohatera zeszłego sezonu na Loftus Road, było to inauguracyjne trafienie w sezonie. Taarabt wycelował do siatki dopiero po 69 próbie!

Taarabt zaraz przełamie strzelecką niemoc, fot: WP.pl

Fernando Torres czekał 1035 minut na bramkę w Premier League. Jego trafienie przypieczętowało trumf Chelsea na Villa Park. The Blues zmniejszyli dystans do trzeciego w tabeli Arsenalu.

Fernando Torres znów na ustach kibiców, fot: BBC

Sobotnie wygrane Boltonu, Wigan i QPR są fatalną wiadomością dla fanów Wolverhampton. Na siedem kolejek przed końcem zespół Wilków siedzi na dnie tabeli, a do najbliższego rywala traci już sześć punktów.

Radość Boltonu = rozpacz Wolvarhampton, fot: yahoo.com

Na tabelę raczej z dumą popatrzą sympatycy Evertonu, którzy w końcu dojrzą swoich pupili nad Liverpoolem.